| Purplefirexx a întrebat:

cum pot sa iau sunete amuzante din-acelea cartoon, cum sunt in unele desene animate anime, in unele faze amuzante, cand apare picatura de apa, sau chestiile alea rosii cand se enerveaza, sau sunetele alea, de ex. can se face de rusine si apare un sunet deala misto, dar apare si chestiile alea rosii, poate va dati seamabig grin.

3 răspunsuri:
| Barney a răspuns:

Am eu cateva sunete din astea, dar nu le dau pe gratis. Pm daca te intereseaza

| Purplefirexx explică:

Apar*

| Purplefirexx explică:

Imi ziceti?