| Of a întrebat:

Bunahappy

cum pot sa-mi pun o mel cand ma suna cineva? ca ma uitat nr.am mel dar e cam veche si as vrea s-o schimb.tel e nokia pe abonament...ret Vodafone. daca conteazahappy

6 răspunsuri:
| stresat a răspuns:

Pei selectezi melodia, dai la optiuni, seteaza melodia ca... sunet de apel. sper ca te ajuta raspunsul meu

| Alinaelena a răspuns:

Depinde de telefon nu de abonament, intri unde scrie setari dupa care apesi schimbare ton de apel

| lol1232 a răspuns:

Mergi iti gasesti mel preferata dai la optiuni seteaza melodia ca sunet de apel si gt acum sa va schimba bafta:d

| Of explică:

Nu ati inteles...nu sa sune mie telefonul.in timp ce ma apeleaza cineva la pers respectiva sa cante o mel...

| Laura1909 a răspuns:

Intra pe www.vodafone.ro, in https://www.vodafone.ro/sunete/initAction. do si iti setezi de aici. Trebuie sa iti faci cont de MyVodafone si apoi e foarte simplu, iti poti pune 2 melodii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veree am facut asa si zici ca bate surdu-n tobe, am selectat melodia music makes me free si nu e aia e o melodie... nu stiu proasta