| Hilde a întrebat:

Prietenul meu este in Serbia si a uitat inainte sa isi activeze roaming-ul pe Vodafone. Este pe abonament si acum nu ma poate suna deloc si nici eu sa il sun pe el, pur si simplu a uitat. se poate face ceva? Dau funda cine reuseste sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| feraryyy78 a răspuns:

Poti merge la Vodafone si sa le spui despre problema.

| Hilde explică (pentru feraryyy78):

Am fost, i-a activat roamingul si nu merge deloc. Nu stiu ce sa mai fac

3 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

Iti cauti alt prieten.hee hee))))

| extenscrysvaly a răspuns:

Buna ziua! Va ofer eu un pont ..cu 0.02 centi/min in retea fixa si cu pana la 0, 06 centi/min mobil oriunde in lume iar in retea sunt gratuite convorbirile.In plus de asta poti avea si internet 4g, videotelefonie dar si multe alte facilitati.Marea diferenta este ca nu foloseste romingul, referitor la problema d-voastra. Iata des`re ce este vorba: http://vimeo.com/57930644 Pentru mai multe detalii ma gasiti pe: jaguar26iunie79. O zi buna!