| SasukeCS2 a întrebat:

Cat costa Nokia Asha 302 la cel mai ieftin abonament Vodafone?
Fundita!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe www.vodafone.ro, alegi secţiunea de telefoane, găseşti Nokia 302, apoi alegi să cumperi cu abonament, vine pagina de abonamente, alegi cel mai ieftin abonament şi vei vedea cât costă telefonul cu el.

| FastAndFurious a răspuns:

Vezi pe site-ul lor.

| Razvanp69 a răspuns:

NU iti luat telefonul ala. straight face Asculta-ma ce zic. Dupa o saptamana sau hai doua o sa observi ca bateria tine din ce in ce mai putin si o sa trebuiasca sa il duci la garantie sa ii schimbe bateria. Wi-fi o sa inceapa sa prinda din ce in ce mai greu.

| UnKnoWw a răspuns:

Dai 1 euro si dupa cate 19euro pe luna timp de 2 ani