| alexandra543 a întrebat:

Cum pot sa sterg o adresa de mess? fundita!happy

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Nu poti. o sa o dezactiveze cei de la yahoo daca nu o folosesti mult timp.

| ssmille a răspuns:

Dai delete la persoana respectiva si, ca sa nu mai primesti nimic de la ea ii dai ignore: Messenger>Preferences>Ignore List

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Adica un id din lista? da click dreapta pe el si delete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe adresa, adica pe persoana din lista, apesi pe butonul delete si apoi dai okay

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe persoana, apesi pe butonul delete, iti apare o intrebare si dai ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa-l ignori, te duci la Messenger->Preferences->Archive->Ignore List, scrii idul si dai ok.

| alexandra543 explică:

Imi pare rau ca nu am fost mai explicita. Ma refeream la adresa in sine. Adica stau pe o adresa,adresa mea, si vreau so sterg, sa nu mai existe la nimeni. Sper ca de data asta am fost mai explicita.

| popclaudiu45 a răspuns:

Https://login.yahoo.com/? done=https%3a%2f%2fedit.yahoo.com%2fconfig%2fdelete_user%3f.scrumb%3d0
foloseste acest link pentru a sterge contul (funda?)