| elag a întrebat:

Cum sterg o adresa de mess?

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu ai cum s-o stegi.
Pur si simplu nu o mai frecventa.

| Iulian03 a răspuns:

Nu ai cum.

| Juleuuss a răspuns:

Nu ai cum, dar dacă te referi la un contact din lista messenger - Click stânga - Delete. Intri în Adress Book, și dai Ignore user.

| Lykan a răspuns (pentru Juleuuss):

Nu cum va ii click dreapta?

| Juleuuss a răspuns (pentru Lykan):

Sorry, am greșit!

| Lykan a răspuns (pentru Juleuuss):

Toti facem greseli nu ii nimic

| allison20 a răspuns:

Dai delete si dupa aceea introduci acea adresa la Ignore list.

| puffii548 a răspuns:

Din pacate aplicatia a fost creata de a nu putea sterge adresa de mess asa ca iti sugerez sa ii schimi parola ii pui una apasand pe toate tastele ex., szgfjhg si gata. nici nu stii parola nici nimic. Dar fi atent poate iti va mai trebui ceva de pe acolo.
Funditalove struck? please

| missoriginalitate a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti sa stergi o adresa de mess