| iowa a întrebat:

Pot sa-mi sterg adresa de mess? daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| marycroitor a răspuns:

Daca sunteti sigur ca doriti acest lucru, trebuie doar sa intrati pe https://edit.yahoo.com/config/delete_user, va logati pe contul respectiv, intruduceti codul de securitate, si apasati pe Terminate this account. Din momentul in care ati dat click pe Yes, nu o sa va mai puteti loga pe acel cont, iar stergerea propriu zisa va avea loc in aproximativ 3 luni

| marycroitor a răspuns (pentru marycroitor):

Atentie! Id-ul de Messenger se sterge definitiv la fel cu el si serviciul de mail, deci Yahoo! Messenger + Yahoo! Mail + oricare alte servicii oferite de marele si vestitul Yahoo!

1 răspuns: