| Sophyo1 a întrebat:

Cum pot sterge o pagina facuta de mine pe facebook? FUNDA RAPID!

7 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

dai click pe editeaza pagina-actualizeaza informatii-modifica drepturile si in josul paginii ai optiunea de stergeretongue

| Rockărița a răspuns:

Te duci pe pagina, dai click pe ''editeaza pagina''(sau ceva de genu') dai la actualizeaza informatiile apoi la '' modifica drepturile'' apoi ''sterge pagina''.

| DarkBlood32 a răspuns:

1. Dupa ce te-ai logat, selectezi din lista de comenzi de la "Account"/"Cont" subcomanda "Manage Pages".

2. Selectezi pagina pe care vrei sa o stergi.

3. Sub fotografie, dai click pe "Edit" si selectezi din bara laterala din stanga "Manage Permissions"

4. Mai jos gasesti undeva, cu albastru, "Permanently Delete Page"/"Sterge permanent pagina"

Ai grija, deoarece nu mai poti sa "readuci la viata" pagina stearsa.

| Daktary a răspuns:

Logheaza-te pe facebook copiaza acest link in bara de adrese http://www.facebook.com/help/?faq=224562897555674 cauti acolo fill out this form il completezi si dupa 14 zile o sa stearga pagina aceea de facebook.

| selena05 a răspuns:

Faci exact asa :http://www.youtube.com/watch?v=thouhsbYeXE astept fundita :)

| BIBINHO a răspuns:

De cand cu, cronologiile astea noi multi au problema asta laughing! dar ai la setari personale DEZACTIVEAZA FACEBOOK!

| miraaflorina a răspuns:

Buna!
Pai e simplu : Dai la ''Editeaza pagina'' ->''Administreaza permisiunile'' si jos de tot scrie ''Sterge pagina''.