| ImperfectlyPerfect a întrebat:

Cum sa sterg o pagina pe facebook facuta de mine?

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

Nu cred ca ai sanse si eu m-am straduit si nu am reusit... poti doar sa ti-o dezactivezi teoretic practic nu i se intampla nimiclaughing

| ImperfectlyPerfect explică (pentru AliveOne):

Ai dreptate.Nu am putut sa o sterg, dar mersii ca mi-ai spus.happy [laughing]

13 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

E cumva cont pe facebook?

| bbxbeibiiii a răspuns:

La setarile paginii, in dreapta ai mai multe "capitole" cauta acolo si la una dintre ele trebuie sa ai o casuta cum ca vrei sa stergi pagina, bifezi.

| bbxbeibiiii a răspuns:

Dar cu ce ai pagina?
Lasi link, poate o vreau eu big grin

| Cenusareasa09 a răspuns:

Poti sa o stergi definitiv doar daca stergi si adresa de email pe care ai folosit-o.
https://edit.yahoo.com/config/delete_user

| miruna99 a răspuns:

Cu mana

| A_Ta_Alexandra_Eu_1990 a răspuns:

Nu imi mai place