| AnOnIm20202020 a întrebat:

Buna,cum sa am un jurnal bun, cool? adica cum sa arate, ce sa contina?

Răspuns Câştigător
| deya100 a răspuns:

Paii poti face desene sau lipi actipilduri pe el!
Bafta cu el! happy

8 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Hei! In jurnal scrii ceea ce simti tu, gandurile tale, ceea ce iti place sa faci sau ce ai facut. Jurnalul e de fapt cel mai bun prieten al tau cand nu ai cu cine vorbi. happy

| Neberius13 a răspuns:

Cool spui? Pai sa vedem
hmm... gata stiu, sa fie gol, mai cool de atat nu il poti face din moment ce pana si ideea asta e ridicola cu placere

| CrazzzyA a răspuns:

Un jurnal nu trebuie tinut neaparat pentru a fi "cool", ci pentru a scrie in el ceea ce simti si gandesti.

| Gabi20CM a răspuns:

Citeste ""Jurnalul unui pusti". Incearca sa faci niste desene pe langa scris in care sa-ti exprimi sentimentele pe care le scrii.P.S jurnalul nu este ceva personal de ce vrei sa fie cool doar nu o sa il arati tuturor?

| AnOnIm20202020 explică (pentru Gabi20CM):

Jurnalul unei pustoaice

| noneeeee a răspuns:

Fara suparare doar aia care nu au ce face tin jurnale (care viata ii ignora).Get a life

| AnOnIm20202020 explică (pentru noneeeee):

Eu vroiam sa am 2 jurnale, deja am unul in care imi tin secretele, si acum vreau sa mai am unul care sa il tin asa.

| noneeeee a răspuns (pentru AnOnIm20202020):

Uite frate nu mai bine stai si faci ceva interesant si distractiv decat sa stai sa scrii intru-un jurnal.