| anonim_4396 a întrebat:

Am un jurnal secret si nu stiu ce sa scriu in el. Ci imi da un raspuns cool dau Funda.

6 răspunsuri:
| Krosa a răspuns:

Pai scrii secretele tale cum te-ai simtit ceea ce nu poti spune ce ai vrea sa faci

| ORDKEO a răspuns:

Pai,chestii cum ar fi:secrete, amintiri, ceea ce ti se intampla la scoala, lucruri ce ai vrea sa le schimbi, planuri de viitor...etc...

| Frumusika180 a răspuns:

Pai de obicei in jurnal scrii lucruri care nu vrei sa le vada cineva in afara de tine. De exemplu poti sa scrii : de cine iti place... etc... Funda? puppy dog eyes

| vicusik2000 a răspuns (pentru Frumusika180):

Dar ai vreun site cam ce poti sa scrii intr-un jurnal?

| violetainromana a răspuns:

Scrie ce ai facut in acea zi, visele tale, secretele tale, temerile tale, pe cine plci etc!

p.s-nu scrie din prima toate secretele!

| Sory_Sory_1997 a răspuns:

Scrie-ti visele, amintirile si informatii despre colegi/rude/prieteni