| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum sa ma pieptan.maine am banchetul.si inainte am serbare. trebuie sa mearga la amandoua...am parul pana mai putin de umar (este intins cu placa, daca nu, e cret deci logic mai scurt) si un blond inchis de tot mai degraba castaniu deschis. am o fata ovala si ochii albastri...deci ce ar trebui si dau funda si voturi la toti

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da stiu asta dar crezi ca mai puneam intrebarea daca nu trebuia sa-l prind la serbare? oricum eu la scoala nu-l prind nici cu politia. daca va trebuie sa-mi dati ideei sunt cls4laughing

| Luissa123 a răspuns:

Poti sa il lasi intins cu placa si cite o bucata mica de par prinse cu un clestisor in spate...