| Live.Laugh.Love a întrebat:

Ce sampon, ar trebui sa folosesc pentru ca parul meu sa nu se " ingrase " sa repede? [ parul este: blond - inchis (castaniu foarte deschis ); este scurt; se " ingrasa " dupa 3-4 zile; nu e chiar mult par; sa zic asa, nu e uscat ] :d

multumescwinking

Răspuns Câştigător
| mermadia a răspuns:

Foloseste la fiecare spalare zeama de la lamaie(o impreuni cu samponul)

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......-cele-din/

Mai sunt astfel de intrebari pe TPU. Cauta pe google : TPU par gras si o sa vezi destule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste sampon mai putin agresiv, pentru par normal nu pentru par gras, folosind pe cel pentru par grs, piele secreta din ce in ce mai mult sebum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc clear si e super.Am aceeasi problema ca si tine