| Here4u a întrebat:

Cum se numeste site-ul sau cum se fac pozele acelea cu fețe care scriu „fuuuuuuuuuuuuuuuuuu„ sau ceva de genu? sper sa intelegeti!
Funda!

Răspuns Câştigător
| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

9gag

7 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

9gag.com

| Here4u explică (pentru ThePoet):

Si cum se face sa scriu eu acolo la poza?

| ThePoet a răspuns (pentru Here4u):

Pff pai trebuia sa zici de la inceput ca vrei sa creezi poze din alea. I-ai dat degeaba funda la ala. :))

http://memegenerator.net/ asta e site-ul cu care poti face fotografii din alea.

| Here4u explică (pentru ThePoet):

Ops! Scuze dar nu am stiut! Mersii mult! nu stiu cum iti pot multumi!

| ThePoet a răspuns (pentru Here4u):

Chill. Nu e nici o problema. Bafta sa inveti sa folosesti site-ul ala.

| Here4u explică (pentru ThePoet):

Sa stii ca e cam dificil!