| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea o sa fie un pic cam neclara... sper sa intelegeti caci nu stiu cum sa formulez prea bine...Deci. exista vreun site unde sa pot sa fac pozele cu litere?straight face
Adica... un coleg de al meu mi-a zis sa ii dau o poza cu mine. i-am dat si mi-a dat inapoi, in document-text, poza facuta cu literestraight face.
Dar...am vazut intr-un colt, site-ulstraight face dar il am pe laptop si acum sunt pe calculator, si pe laptop nu imi merge netulstraight face. Deci va rog sa imi ziceti si mie cum se numeste siteulstraight face.

Răspuns Câştigător
| basexcu a răspuns:

Http://www.inedit-design.ro/? a=imagini_add
funda :)?

2 răspunsuri:
| AnaMaria42312 a răspuns:

Nu am inteles laughing Cum adica poza facuta cu litere? Adica e scris ceva pe poza sau semne de genul "big grin" sau "X"? Daca la asta te referi incearca cu paint.net.

Si mai adauga ceva informatii ca sa-mi dau seama! happy