| Katherine20 a întrebat:

Cum spune in engleza:
Buna! Vrei sa facem schimb de 1-7 like? Sau publicitate reciproca? Stiu ca sunt mica! Dar cred ca si tu ai fost.dar ai crescut cu ajutorul fanilor.happy As vrea sa ne ajutam reciproc.Astept raspunsul tau

Răspuns Câştigător
| daydreamer a răspuns:

Sincer, tu la scoala primesti/primeai teme despre like-uri si publicitate? E clar ca e vorba de o pagina de facebook.
Raspunsul lui @Loveyourself e aproximativ corect. Mici modificari: you were small, nu you was; nu-mi place cum suna I want to help each other. Nu e chiar gresit, dar eu as zice I would like us to help each other. Si in loc de I wait for your answer as zice I'm waiting for your answer!
Si daca vrei sa primesti un sfat, ar trebui sa te apuci sa inveti engleza. Nu ca sa-mi faci mie hatarul, dar este o limba fara de care nu te vei descurca daca vrei sa ajungi undeva in viata.

16 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Aici nu se fac teme de scoala, incalci regulamentul TPU cu aceasta postare.

| Katherine20 explică (pentru Lightning1997):

Ce? Nu este o tema pentru scoala? Chiar crezi ca la scoala ne-ar pune sa intrebam asa ceva? rolling on the floor Imi trebuie pentru ca am o pagina pe facebook si nu stiu cum sa traduc in engleza pentru a vorbi cu o pagina care nu stie romana straight face Chiar nu te-ai prinzi ca nu-i vorba de tema pentru scoala? laughing

| Katherine20 explică (pentru Katherine20):

Prins*

| Lightning1997 a răspuns (pentru Katherine20):

Oricum,nu ai de ce sa pui asemena intrebari pe TPU.La varsta ta, invatatura ar trebui sa fie pe primul loc.

| Katherine20 explică (pentru daydreamer):

Da stiu ai dreptate.Adica ma pricep binisor la engleza dar tot nu eram 100% sigura ca tot ce am tradus este corect si nu doream sa ma fac de ras paginii respective. big grin Asa ca am pus intrebarea asta sa vad daca este bine asa cum am tradus si eu. Multumesc pentru ajutor si sfat kiss

| Katherine20 explică (pentru Lightning1997):

Pai da am zis eu ca nu este? happy

| papusica987 a răspuns (pentru Katherine20):

rolling on the floor
tema, auzi si tu.

| Lightning1997 a răspuns (pentru daydreamer):

Nu conteaza ce este, cert este ca discutia nu isi are rostul. Oricum, nu ai de unde sa stii ce limbi straine stiu eu.

| Katherine20 explică (pentru papusica987):

Eu nu am zis nimic de tema, Alex123sincerul a crezut ca vorbeam de tema laughing

| daydreamer a răspuns (pentru Lightning1997):

Sfatul cu limbile straine nu era pentru tine, era pentru @KattyBest. N-aveam de ce sa fac pe carcotasa cu tine, scuze ca s-a inteles gresit.

| papusica987 a răspuns (pentru Katherine20):

Da stiu, tocmai aia iti ziceam.laughing

| daydreamer a răspuns (pentru Lightning1997):

Sincer, tu la scoala primesti/primeai teme despre like-uri si publicitate? E clar ca e vorba de o pagina de facebook.
Raspunsul lui @Loveyourself e aproximativ corect. Mici modificari: you were small, nu you was; nu-mi place cum suna I want to help each other. Nu e chiar gresit, dar eu as zice I would like us to help each other. Si in loc de I wait for your answer as zice I'm waiting for your answer!
Si daca vrei sa primesti un sfat, ar trebui sa te apuci sa inveti engleza. Nu ca sa-mi faci mie hatarul, dar este o limba fara de care nu te vei descurca daca vrei sa ajungi undeva in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce?

| Loveyourself a răspuns:

Hi! You want to exchange 1-7 like? or mutual advertising? i know that i m small! but i think that you was too.but you grew up with fans helphappy i want to help each other.i wait for your answer
funda?love struck

| Katherine20 explică (pentru Loveyourself):

Asta ai tradus-o tu singura sau pe ceva site?batting eyelashes

| Loveyourself a răspuns (pentru Katherine20):

Pai eu singura cu ajutorul a google translate pentru niste cuvinte cum ar fi exchange si advertising tonguelove struck ma bucur ca te-am ajutat chiar daca nu am primit fundalove struck:X:*

| ThronN a răspuns:

Hi! Do you want to trade of 1-7 likes? Or publicitation mutual? I know I am small! but i think you were to.but you grew with help of fans.happy I want to help our mutual.I wait your answer...