| ThacaniTha a întrebat:

Buna TPU :*! Este cineva pe aici care are o pagina pe facebook... Am si eu una si as vrea sa facem schimb de o mica publicitate reciproca bineinteles. Cine este interesat de oferta sa raspunda si vedem noi. Eu m-am gandit la un schimb de 1-10 Like-uri pentru fiecare pagina... Va pup :*. Multumesc!

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Dacă aş avea vreo pagină pe facebook, poate aş fi interesantă, dar nu am; păcat.
Oricum, mulţumesc de ofertă.
Şi că tot veni Crăciunul, sărbători fericite.

Răspuns utilizator avertizat
| MegaChrysos a răspuns:

Buna happy Am eu o pagina si am 224 likeurihappy Bineinteles ca doresc publicitate reciprocahappy Da-mi add la Y/M alexllg123 si vorbimwinking Big kiss :*

| deniiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu am o pagina de 2.333 likeswinking

| ThacaniTha explică (pentru deniiiiiiiiiiiiiii):

Daca esti de acord? Noi avem doar 77 Like. Dar putem face o publicitate buna. Ce oferta ai?

| deniiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru ThacaniTha):

Dami contul de facebook si vorbim!winking

| ThacaniTha explică (pentru deniiiiiiiiiiiiiii):

Pai pagina noastra se numeste Doar El. Acum avem 104 Likes. id-ul meu este : emilica_skumpika14... Vorbim Daca e.