| Roxanna11 a întrebat:

Cum votez pentru covergirl pe stardoll? Eu stiu ca trebuie sa te duci in suite-ul acelei persoane pe care vrei sa o votezi si in dreapta jos iti apar niste stelute si trebuie sa dai clic pe ele. Mie nu imi apare nicio steluta.

Răspuns Câştigător
| OtakuHere a răspuns:

Trebuie sa iti confirmi adresa de e-mail. big grin Daca nu ai una, intra in contul tau-->setarile contului-->adresa de e-mail si pune acolo adresa pe care o doresti. Dupe ce dai "Salveaza schimbarile" o sa-ti apara pe e-mail un mesaj de la stardoll. Sper ca te-am ajutat. funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| KAndi667 a răspuns:

Probabil ca depinde si daca esti pe faebook sau in afara lui, dar eu nu cred. Mie una sub fiecare papusa imi apare un buton pe care scrie voteaza si pe aia pe care o vreau, o votez dand clic pe butonul de sub papusa.