| PandaGirl a întrebat:

Cunosc un baiat de 11 ani (pitic) :p! Si am aflat ca fumeaza si a intrat de 2 ori in coma alcoolica! Voi ce parere aveti?(Eo am o parere nu prea buna. Un piticot sa bea si sa fumeze?)

Are o situatie financiara foarte buna.Nu are probleme in familie.Deci totul e OK! Si nu se lasa de fumat si de baut s-al ia naiba!(Parintii lui nici nu stiu ca fumeaza)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu are o situatie prea buna. e betiv, fumator si risipitor.peste putin timp va fi si curvar in virtutea banilor parintilor lui.io nu-mi doresc situatia lui.

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si tu iti faci griji pentru toti terminatii?

| Minks a răspuns:

Nu stiu de ce ar trebui sa avem o parere despre ceea ce face un necunoscut. E treaba lui, viata lui, plamanii lui. Nu trebuie sa te framante nici pe tine nici pe noi ce face fiecare.

| RS4 a răspuns:

In ziua de azi, nu ma miram nici daca se injecta!

| LittleandLiars a răspuns:

rolling on the floor Asta nu e nimic oh go on este unu la mine la scoala in clasa a V-a bea fumeaa se drogheaza in coma alcolica de vreo 4-5 ori a intrat a mancat creta ...etc.etc oh go on stai calma nu e nimic pe lanag ce sepecimene am eu in scoala sau un tanc de 6 ani fumeaza, bea si a intrat o data in coma oh go on mi-e frica sa nu ma infctez de astia laughing

Si copilul asta e ciudat rau sa intri de 2 ori in coma e ceva de s[eriat

| ALice_4674 a răspuns:

Bietul de el.Ar trebui sa ceara ajutorul cuiva.Pe bune acum, eu cand aveam 11 ani imi vedeam de carte.

| emillie a răspuns:

Si eu stiu un altfel de exemplu, dar nu ma bag... e viata lui, face ce vrea cu ea, desi mie mi se pare ca prea si-o strica de la varsta asta.

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Pai na...cunosc un copil care fumeaza de 6 ani (are 12 in prezent) si cand il vad pe strada e melancolic parca e beat, indragostit vai de el, spui cai bolnav saracu, si cand n-are bani de tigari sau nu-i da masa cersheste straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutal sa termine cu aceste viti

| madutzii a răspuns:

Depinde poate fi o problema de famile, poate ca parintii lui se cearta, si poate fi si el afectat de certurile intre parintzi, stiu ce insemna sa intri in coma la accea varsta, e foarte greu sa te zbatzi intre viata si moarte, la aceea varsta incerca si u sa vb ca el nu stiu scoate-l din lumea lui, si adul in lumea in care traim si daca nu poti u inseamna ca aree ceva bagat in cap, si nu vrea sa il scoata acel lucru il face sa se simnta...Bine!