| EllyThau a întrebat:

Bunabig grin am o problemalaughingdeci de cand a inceput sa fie foarte cald afara nu pot sa dorm noapteastraight face am inumarat pana si oilaughing am ascultat si muzica nu stiu ce sa mai fac va rog ajutati-ma puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

O solutie e sigura(si eu am avut aceiasi problema)si am auzim cica daca stai afara vreo ora inainte de culcare si respiri mult aer curat o sa dormi foarte bine noaptea.e incercarea moarte nu are si de aceea am si incercat. uimitor a fost ca am reusit sa dorm si inca foarte bine..multa bafta

| razy09 a răspuns:

Uita-te la tv la ceva plictisitor... laughing

| DoarEuGabyxD a răspuns:

Lafel am patit si eu, dar am trecut peste asta, uite cum procedam :
Mi-am luat un telefon mai bun, si mi-am pus jocuri 3D pe el laughing si ma jucam pe ell jocuri cam pana la ora 00:00 si apoi deschideam usa sa intre niste aer curat stateam vreo 20 de minute sa se racoreasca in casa si inchideam usa si odata parca cadeam si adormeam ciudat dar mergea! incearca bft!

| Valisor09 a răspuns:

Din privinta mea eu ti-as spune sa iei un somniferwinking sau nu mai incerca cu ooii ca nu merge sti ce sa faci pui capul pe perna si stai vreo 2 minute cu ochi inchisi si vei vedea ca adormi : Funda?" big grin