| bebesweet a întrebat:

Buna:d
mi-am facut recent un blog cu niste poezii scrise de mine
as vrea sa stiu ce parere aveti.:D
imi place sa compun, dar nu stiu daca sa mai fac asta in continuare
:-?
ce credeti?

http://bebe-15ro.blogspot.com/......-inca.html

Răspuns Câştigător
| deea98 a răspuns:

Dragut blogu!:] Si eu compun si am chiar un blog cu poezii. Insa m-am cam lasat pentru ca...nah! invidia. Cea mai buna prietena a mea, care are si ea un blog, a inceput sa se supere fiindca aveam mai multe vizite decat ea, mai multe persoane interesate, commenturi si din astea. Dar, cat timp iti place ceea ce faci, fa-o in continuare!

Un mic sfat: incearca sa folosesti mai multe figuri de stil in poeziile tale si sa nu faci rime daca nu iti ies foarte bine(hey! nu ca nu ti-ar iesi foarte bine, insa ai cateva rime imperfecte, nu ca ar fi o problematongue). In rest, compui foarte frumos. Imi place poezia! E ca un mesaj de avertizare!:] Tine-o tot asawinking!

3 răspunsuri:
| нєуOнєуOнєу a răspuns:

Superbb love struck

Si mie imi place sa compun, dar tu chiar ai tallent love struck

Bafta incontinuare, o sa-ti urmaresc blogul, sper sa mai postezi poezii create de tine.:d :*

| mjr2011 a răspuns:

Mama,tu chiar ai talent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos! Si mie imi place sa compun f mult : cantece, poezii etc.
Daca tie iti place sa faci asta atunci nu ar trebui sa te intereseze ce cred altii. Daca eu zic ca nu`mi place tu nu mai compui? Nu! Dar nu e cazul aici. imi place happy