| bebesweet a întrebat:

am scris niste versuri pentru o melodie.am gasit negativu'...si toate astea
ce parere aveti despre ea?

http://bebe-15ro.blogspot.com/2011/04/da-i-play-si-apoi- citeste.html

si daca stie cineva sa cante asta si i-a placut sa-mi spuna si mie :D

sper ca-i buna :-s

Răspuns Câştigător
| oAnna a răspuns:

Si n-a fost chiar simplu, cum poate e la voi
Mi-am luat si palme, da' acum dau pumni inapoi...

F. frumos, m-a facut sa citesc tot happy
Mai asteptam happy

2 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

FF frumoasa melodia am incercat sa o cant si chiar a iesit super ...este gen adi tutu...e super reuita incearca sa o inregistrezi

| ζøvع a răspuns:

Bv...inceaca sa o inregistrezi ca atn o sa fie super... poate daca ai voce te duci la romanii au talent sau la X factor