| dennisa12 a întrebat:

Bună! Dacă am o poza care imi place foarte mult de tipul celor cu magnet( dar nu i-am lipit magnetul pe spate) și as vrea sa o de 2 ori, dacă ma duc la vreun centru unde se scot fotografi îmi poate face încă una, dacă nu o am decât pe cea fizica?( poza este cum sunt cele care se fac la mare, scrie data și ora pe ele).Îmi puteți spune dacă a reușit cineva asta?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-i pozei o poză cu macro și... voila, ai rezolvat problema

| Dragobeta a răspuns:

Da, se poate scana si face alta.
Mie mi-au iesit putin schimbate la culori. Din cauza imprimantei. Dar tu poti insista sa iasa identic.