| anonim_4396 a întrebat:

Sal, de ce cand intru pe facebook imi spune ca nu sunt eu, si imi apare niste fotografi, si trebuie sa zic cine este in fotografi, dar nu stiu la toate pozele cine este in poza, ma puteti ajuta?, numai bine.

6 răspunsuri:
| Vegetariana a răspuns:

Poate ai gresit parola, mie imi apare chestia aia cand gresesc parola si poate mai este cineva cu acelasi nume ca al meu si ma ia drept persoana respectiva.

| Lussy2 a răspuns:

Deci, sunt unii oameni care incearca sa iti sparga contul daca ei incerca mult cand vei intra tu vor fi niste imagini ale prietenilor si tu trebuie za zici cine e in fiecare

| JustBlack92 a răspuns (pentru Lussy2):

Si ce sa fac in cazul asta?

| MonicaMonicutza a răspuns:

Da. Faci pozele pe care le cunosti si dupa iti schimbi parola ca alfel nu poti sa mai intri

| JustBlack92 a răspuns (pentru MonicaMonicutza):

Dar nu pot sa intru la setari, daca nu stiu cine este in poza!

| JustBlack92 a răspuns (pentru MonicaMonicutza):

Am schimbat parola dar nu merge!