| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea fi un animal, ce ati fi si de ce? ultimul care raspunde primeste funda.

12 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Caine.pentru ca e cel mai bun prieten al omului:X!

| ExtraSakadat a răspuns:

As vrea sa fiu o pasare pheonix.Sa fiu libera, sa zbor. b-)

| mafi5 a răspuns:

O pisica sau o pasare. vreau sa fiu pisica pentru ca e animalul meu preferat si e o felina adica sa strecoara peste tot. vreau sa fiu o pasare pentru ca vreau sa vad cum e sa vbori.

| TheCritic a răspuns:

Un catel. Pur si simplu vreau sa vad cum percep cainii lucrurile, care le e gandirea pentru ca stim ca sunt niste animale inteligente.

| ExpertInMuzica a răspuns:

Mda.As vrea sa fiu o pasare care sa fie libera.

| CaTaLiN41729 a răspuns:

Eu as fi un cal pentru ca o sa am beep mare.Si beep multe fete.

| Vasy1796 a răspuns:

Un gandac de bucatarie, acum pe bune gandacii de bucatarie supravietuiesc unei explozii nucleare dar nu unui picior?!

| Laurentziu a răspuns:

As vrea sa fiu o lama!laughingde ce? sincer nu stiulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa fiu o insecta, o musca. Pai daca stai sa te gandesti, musca poate fi caracterizata printr-un martor tacut la detaliile tuturor momentelor tale secrete, la toate faptele tale rele, la conversatiile private si rasfaturi, musca este neutra. Nu reperezinta o amenintare, nu-i pasa ca inseli la impozitul pe venit, nu te-ar impiedica sa sari de la balcon si n-ar chema politia daca lichidezi pisica vecinului. dar stii, a fost de fata. Musca va fi intodeauna martora la tot ce e de nemarturisit.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un papagal big grin sa cicalesc pe toata lumea.

| Balonashee a răspuns:

Eu asi alege catel pentru ca sunt cele mai bune compani si eu sunt foarte prietenoasa si sint jucausi si energici parca ma reprezinta... Ori cum sun foarte frumosi...

| Lollipop_2594 a răspuns:

Pisicuta