| RecycleBin a întrebat:

daca cineva imi da la intrebare:"caracter irelevant" sau "spam", pot afla cine face asta? adica sa aflu cine m-a raportat? si cum? merci:-)dau funda:-D!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi afla. Decât dacă cel ce raportează îţi trimite un mesaj privat, dar slabe şanse. Baftă!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca poti singura, trebuie sa intrebi adminul, scriindu-i un mesaj din CONTACT. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poti afla. Dar daca intrebarea era cu adevarat importanta, o mai poti posta o data.

Întrebări recente