| RoooneyThePuf a întrebat:

Cum aflu daca cineva imi da spam/caracter irelevant... ceva de genu? va rog...ma dispera chestia asta de-acum! fundita

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu poti sa afli. Pe acest site sunt niste moderatori (un fel de politie a greselilor) desemnati de administratie care fac curatenie si sterg tot ce este neconform cu regulamentul, chiar daca a apucat sa apara pe site si are si fundita data. Cel mai bine ai citi la "intrebari frecvente" care sunt regulile acestui site, care sunt cauzele care pot duce la raportarea unei postari, ca sa nu mai calci pe bec si altadata!