| mispis a întrebat:

Daca o pereche de role are rotile injectate cu silicon ce inseamna? Ca sunt din silicon sau sunt model vechi, cele care fac zgomot cand le folosesti?

3 răspunsuri:
| Marcela a răspuns:

Probabil sunt amestek de plastik si silicon sau caucuic si silicun :S
alea se aud sau ori ce alt amestek

doar cele din silicon pur fara nimic altceva, nu se aud happy

| ღm0tzataaღ a răspuns:

Pai cele vechi sunt cele de plastic...Nu ti le recomand
Cele cu roti de silicon nu fac zgomot si sunt ff rezistente si nu se tocesc.Io am o percehe cu roti de silicon de cativa ani si sunt ff multumita de elehappy. Tias recomanda rolele cu roti de silicon

Bye, Bye:*

| Foca a răspuns:

Rolele au 3 feluri de roti
1. De plastic sunt cele vechi care fac zgomot. NU sunt bune
2.De silicon nu fac zgomot sunt la cele aparitie nous si sunt foarte bune rezista mult.
3. Teflon se folosesc la cele de sarituri dar gasesti si la cele normale dar mai rar. Sunt Foarte Foarte bune.
4. Parerea mea ia-ti cu roti de silicon si nu o sa ai probleme no zgomot fiabilewinking sper ca vine si fundawinking

Întrebări recente