| Theooo23 a întrebat:

dati-mi niste idei.Ce as putea sa fac? Sunt singura in casa si ma plictisesc

7 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

Invata sa faci origami daca nu sti,citeste o carte,uita-te la un film sau documentar, rezolva integrame, asculta muzica, editeaza fotografii,, invita o prietena la tine si pregatiti impreuna o prajitura sau scrie un jurnal.cam atat sper ca te-am ajutat.

| LetMeHelp a răspuns:

Sunt atâtea lucruri de făcut în casă.
Uite o listă lungă:
-te uiţi la poze vechi de familie
-citeşte
-decupează litere din ziare şi formează un mesaj
-fă un desen 'artistic' cu acuarelă
-vizionează ceva... un film
-fă teste online haioase: http://teste.haios.ro/

Şi aşa mai departe...
Te pup!

| cosmin655 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci in casa, mai bine suna un prieten si iesi pe afara

| punkbuster9988 a răspuns:

Vezi o drama captivanta sau un film de actiune ori incearca sa vb cu cineva pe mess in timp ce asculti muzica(la mine merge)sau citeste ceva in parc pe o banca/deseneaza/picteaza ceva.

| MarryBlake a răspuns:

Sall,poti sa privesti un film(comedie) ca sa-ti ridici dispozitia.Ar fi mai bine daca ai invita niste prieteni pentru vizionare.happy

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Poti face o,, reteta,, interesanta cu multe alimente ciudate
Iti faci un dus...la ce caldura e afara, merge.laughing
Cauti prin sertarele din casa si poate vei gasi ceva interesant...laughing
Mananca ceva.; 3
Cam atat imi vine acumlaughing