| xAnnabella a întrebat:

Hei TPU sunt singura acasa si ma plictisesc rau si afara nu pot ca ploua. Dati niste idei ce as putea face sa nu ma mai plictisesc asa rau

4 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Cauta un site de distractie.Adica cauti pe Facebook ceva.

| selysol a răspuns:

Hei pai sunt o gramada de lucruri pe care le poti face in casa cand ploua poti asculta niste muzica in timp ce iti faci manichiura pedichiura incearca niste coafuri noi uitate la un film citeste o carte interseanta aranjeaza-ti hainele din dulap dupa culori de exemplu iar cand il deschizi te va surprinde placuthee hee poti sa faci niste bratari din ata colorata vezi o gramada de tutoriale pe net invita niste prietene sa va distrati gateste ceva rezulatatul bun sau rau te va binedispunehee hee uitate la niste faze haioase pe youtube sa te amuzi putin fa-ti niste poze funny :* sper ca te-am ajutatbig grin

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Acol ploua aici nu hmm ce sa faci asculti muzicaa, desenezi, te joci pe calculator inventezi si u cv interesant

| shtz a răspuns:

Buna anabelee sunt foarte multe de facut acasa cum ar fi sa te uiti la tv,sa te joci jocuri tarii,sa te uiti cum ploua,sa dai muzica la maxim,sa dansezi prin casa, sa te uiti la filmulete amuzate pe youtube, sa faci curat in casa, sa chemi o prietena pe la tine sa va fardatii sa probbati hainele parintilor tai, sa sariti in pat, sa dormi sa asculti muzica, sa faci farse la telefon, sper ca te-am ajutat!