| Eookatha a întrebat:

Buna!
Dati-mi si mie va rog cele mai scarry povesti pe care le stiti.

Cele mai multe si cele mai bune primesc Funda!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Iti garantez ca asta e cea mai de speriat poveste : http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=350217&no=31
Dar sa o citesti nuaptea, preferabil cu becul stins, daca ai curaj :D si pana la sfarsit. Apoi sa revii sa-mi spui daca ti-a placut si sa imi da funda daca te-a speriat.

| Eookatha explică (pentru BiuL):

WoW, a fost super tare, am tresarit de 2 ori cand a aparut ala cu fata aia de sange.
Daca mai ai site-uri d-astea, vreau sa mi le dai!

| BiuL a răspuns (pentru Eookatha):

Ma bucur ca ti-a placut big grin din pacate nu mai am, si mie un prieten mi-a aratat povestea asta si doar asta sad

| Eookatha explică (pentru BiuL):

Daca vrei lasa-mi un mesaj cu adresa ta de mess! happy

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Citeste vt, nb

| Eookatha explică (pentru RAY):

Ce mai e si vt mai?
Scrie si tu ca sa inteleaga omu!

| wpoieoit a răspuns (pentru Eookatha):

Vechiul Testament...da acum suntem smecher si atei, toti fitosii is atei fara sa stie ce inseamna cu adevarat asta...in fine

| Eookatha explică (pentru wpoieoit):

Deci fratilor, daca vreti sa imi raspundeti cu ceva ce sa si inteleg foarte bine, daca nu, va rog eu nu mai comentati

| RAY a răspuns (pentru Eookatha):

Vechiul testament