| AnonimuldeEu a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei de *filme de craciun* si as vrea sa stiu cum va petreceti voi Craciunul acesta. Poate imi dati idei cum sa mi-l petrec eu.

Dau funda celui mai bun raspuns! Si vot celorlalti!

Răspuns Câştigător
| MarriaAmeliaA a răspuns:

Neah! nu ti pierde timpul de craciun cu filmele! Cheama -ti niste prieteni la tine, dansati, faceti clatite, prajituri, dansati, jucati carti pe porunci, da ce nu poti face?! Eu pe zi o sa stau cu prietenii iar seara mergem la Culb! sper ca te am ajutat :* funda? big grin

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Stai cu familia, impodobiti bradul, apoi luati o cina festiva de Craciun, dati-va cadouri si urmariti un film de Craciun, Puteti face poze, bea ciocolata calda, vin fiert cu scortisoara. Dupa poti sa te intalnesti cu prietenii.

| UM_Mikke_1995 a răspuns:

The Holiday, din categoria filme romance la care am plans (unul din putinele)