| AnOnIm20202020 a întrebat:

Dau funda. Am vazut la multe pagini, ca adminul principal zicea ca daca cineva posteaza..., ii da ban. Cum adica ban?

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Adica il blocheaza. Astfel, nu va mai putea posta sau comenta pe pagina respectiva. happy Funda? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlinSUNT a răspuns:

Adica il/o exclude din pagina si nu mai poate intra, doar daca ii scoate banul adminul principalbig grin

| Burdetiu_Samuel_1997 a răspuns:

Ban inseamna ca nu mai poti intra pentru anumit timp de exemplu daca iti da ban pentru 10 minute nu mai poti intra 10 min dar daca iti da ban permanent nu mai poti intra niciodata. FUNDA

| th3skull96 a răspuns:

Adica iti blocheaza contulwinking daca postezi ceva ce lui nu-i convine...