| Emomicuts a întrebat:

Hey...Poate pare ciuadata intrebarea ....Am vazut multe pagini care atunci cand posteaza pe wall-ul altor pagini (pe facebook) apara pagina si nu contul.Cum fac sa-mi apara si mie?

Răspuns Câştigător
| alexandra_9629 a răspuns:

Salut! Pai, acolo unde dai sa te deconectezi, daca dai pe acea fereastra, mai jos iti apare numele paginii.Da pe ea. Cand vrei sa intrii din nou pe contul tau, da pe acea caseta si da pe numele tau! Sper ca ai inteles.
Daca nu ai inteles fa alt fel:
-Intra pe pagina ta
-Acolo, sus, la editeaza pagina, daca dai acolo o sa ai :FOLOSESTE FACEBOOK CA...( Si iti scrie numele paginii)
Sper ca ti-a fost de folos

2 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

In dreapta de tot este o rotita, dai click pe ea si acolo scrie "use Facebook as:" si numele paginii/paginilor tale.
O selectezi pe cea care o vrei si gata big grin