| Cher22 a întrebat:

dau funda cien imi zice si mie cum sa incarc videoclipuri pe you tube? Miam facut cont dar nu stiu cum sa incarc video! plss help funda + vot

Răspuns Câştigător
| OnTheTop a răspuns:

Intrii in contul tau, si langa bara de cautare unde cauti muzica, daca you tube este in romana atunci iti va scrie Incarca, si daca in engleza atunci Upload, funditaaaaaa

2 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Apesi pe butonul unde scrie incarcati(la mine e in romana) daca e in engleza dai pe upload

| emy1994 a răspuns:

Dai la upload si dp incarca filmuletul