| fL0ri a întrebat:

Dau funda! ma duc la mare luni... daca ma epilez cu ceara cat ma tine? cum ma epilez cu ceara, cam cat costa? si..de unde pot sa o cumpar?

2 răspunsuri:
| Clara8 a răspuns:

Epilarea cu ceara tine chiar si o luna pana la aparitia primului fir de par, intr-adevar depinde insa de fiecare corp si organism in parte. Cel mai indicat este sa te duci la un salon. Acasa este destul de dificil pentru a savarsi operatia asta. Cele de la salon se pricep mult mai bine cum sa traga banda de ceara pentru a nu te durea atat de tare. Acasa trebuie sa ai o indemanare incredibila si un curaj de asemenea pentru a iti provoca durerea singura, pot spune. Deci, du-te cel mai bine la salon!

| fL0ri explică (pentru Clara8):

Nu am cand sa ma mai duc la salon...de aceea intrebam cum se facewinking