| IamJustAgirl a întrebat:

Dau funda! mi-am amanat plecarea la mare cu o saptamana si vreau sa va intreb ceva... daca ma epilez cu ceara cat ma tine? cum ma epilez cu ceara, cam cat costa? si..de unde pot sa o cumpar?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Te tine 3 saptamani, pui ceara la topit intr-o cratita, astepti sa se raceasca cu o spatula de lemn o intinzi, astepti sa se raceasca o iei in sensul invers al cresterii firelor de par. O cumperi de la plafar. Bafta!