| cosminaeroina a întrebat:

Buna de cateva zile am intrat in vacanta de vara la anul voin intra in clas a 7a am o multime de teme dar in aceasta luna sau cat a mai ramas din ea vreau sa fac multe lucruri distractive dar ma plictisesc la maxim nu stiu ce sa mai fac astea sun chestile pe care le fac eu:
Ma scol la 9 mananc micul dejunapoi ma duc pe la bunici vin inapoi mai stau la televizor mai vb la tel si asa a trecut o zi din vara dati multe idei a si in afara de dormit de inotat pentru ca nu am unde de plecat in vacannta si iesit cu prietenii role bicicleta de ce pentru ca eu stau intr-o comuna si sunt cam timida sar daca veti raspunde dupa 20 iulie puteti spune despre bicicleta pentru ca atunci o iau vreau cat mai multe idei cele mai bune vor primi funda mersi!:*

Răspuns Câştigător
| Chrristina a răspuns:

laughing) pai incepe sa lucrezi din "multimea" aia de teme. Iesi si tu cu prietenele in parc la o inghetata laughing, citeste o carte ca nu strica, ajuta-ti bunica la treaba daca tot o vizitezi zilnic

1 răspuns:
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Tu chiar ar trebui sa inveti sa mai pui punct cateodata. Sau orice semn de punctuatie.
Intalneste-te si tu cu alti copii de varsta ta, incearca sa iti faci prieteni ca singura nu o sa te poti distra toata vacanta. Fa-ti din temele alea multe, nu le lasa pe toate pana in septembrie. Practica un sport ceva..nu stiu.