| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
Este vară si mă super plictisesc am doar o fată si un băiat care stau lângă mine restul sunt mai departe mă rog. Ne plictisim nu stim ce să facem.Voi aveti ceva idei înafară de : iesit la suc,plimbări cu bicicleta, teme.
Dau funda celui mai bun si rapid răspuns iar la ceilalti vot.

Răspuns Câştigător
| sunmiley a răspuns:

Hey! Mda stiu cum este sa te plicisesti vara.
1. Poti cauta pe net tutoriale de make-up, nail art, bracelets, sau, daca te simiti in stare, cauta "challenge" pe youtube si incearca-le cu prietena ta.
2.Invita-ti prietenii (cei 2) la o petrecere de Karaoke. Uite un site bun(trebuie doar sa-ti faci cont):www.karaokeparty.com
3.Provoca-ti prietena sa te deseneze cu o esarfa pe ochi si vice-versa.
4.Filmati-va dansand sau spunand bancuri, sau doar amuzand lumea.
5.Roaga pe cineva (care are timp liber) sa plaseze obiecte sau se le ascunda prin casa, sa va dea "o harta" a casei, sa va dea 2-3 lupe si sa va puna sa gasiti obiectele. Cu lupele veti cauta "indicii" plasate de acea persona, care va vor duce la acele obiecte, sau puteti face acest lucru sub forma unui caz. De exemplu:"Cazul sosetelor disparute","Cazul ursuletului speriat","Cazul foii rupte" etc. Eh, astea sunt doar idei banale, sper sa te ajute!

5 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

-bataie cu apa
-mers la strand
-puteti alerga o ora pe zi dimineata
-puteti sa va inscrieti la basket sau ceva de genu etc

| EdiC a răspuns:

Pai daca e vara pteti merge la strand cu cortul intr-o excursie prin paduce etc.
Sper ca vam ajutat! 1

| alex113 a răspuns:

Uitati-va la filmewinking

| alex113 a răspuns:

Horrorwinking

| HameR a răspuns:

Buna.Si eu ma plictisesc in vacanta,dar eu ma duc la cei doi verisori ai mei si verisorul cel mic(Andrei),caci ei sunt frati,face doar tampenii,deci eu(Ionut) cu verisorul meu mai mare(Mihai)facem filmulete cu el cand face tampenii ca de exemplu:a aruncat mingea in sus si era sub vita-de-vie,cum tot o arunca, mingea a ramas blocata in vita-de-vie, si el tot arunca cu pietre in sus, arunca una si picau 2, dupa aceea a luat presul, cum era ud de la ploaie, a aruncat cu el in sus si i-a picat in cap, plin cu noroi si cu apa, Fundatongue?