| Addaaa99 a întrebat:

Bunnaa.; x

Ma plictisesc, am o idee.
SCRierti si voi, Programu vostru de o zi.
euu; x

Ma scol,
ma duc la scoala,
Vin,
ies afara,
fac teme,
dorm si din nou ma scol.

ps.de la voi vreau mai amanuntit si mai vreau idei de astea. mersii; x. Haii pa. Va astept. dau fundoi la cel mai tare program; x lx

10 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

7:00 - Mă scol
7:01 - Mă culc la loc
Cam asta ar fi

| Razvan a răspuns:

La mine e simplu.Eu nu dorm niciodată. Şi atunci când aţipesc visez că sunt treaz

| Tourniquet a răspuns:

08:00 ma trezesc. Merg imi fac rutina de dimineata, ma spal pe fata, ochi, etc.
Fac ce a ramas din teme. Dupa mai stau ceva la calculator si ma pregatesc de scoala.
Ajung la scoala fac ore de la 10:35 - 15-16. (luni-marti-miercuri), 12:20-16 (joi-vineri).
Vin acasa, mananc, ma schimb, fac putin din teme, iar martea si joia la ora 17:15 incep sa ma pregatesc de plecare (ma duc la dansuri), la 18 fara ceva trebuie sa fiu acolo.
Vin acasa, continui temele si mai stau la calculator vreo 30 de min ca ma duc la tv pana ma ia somnul.

| User a răspuns:

Ma trezesc, ma uit la ceas (daca e mai putin de 10, ma culc la loc), ma duc la ____ (asta nu pot spune pe TPUlaughing ), ma schimb, dau drumu la Guta, asta, AC/DC, mananc. bla bla bla.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Hmmm
Ma trezesc la 6:20 Stau ff mult in oglinda.
Ma duc la scoala
Dorm in primele 2 ore laughing
Cand ma plictisesc la scoala si asta e foarte des incep sa torturez niste baieti smug[Cum ar fi gadilatul]
In timpul pauzelor ma iau colegi pe sus sa se razbune si ma duc direct afara sa ma spele cu zapada
Apoi ma plimb prin parc.Cu prietenul mew
Apoi ma duc acasa stau pe comp ori la tv. apoi ma culc rolling on the floor)
De facut teme. nee le copiez in clasa oh go on Am tocilari acolo oh go on De ce sa`mi bat eu capu cu temele.Ma pun sa invat la materile la care stiu ca o sa ma asculte daca e asa laughing

Pa`pa

| DyTz@ a răspuns:

Pai dimineata la 10 ma scol pe la 10:30 mananc dupa ma pregatesc de scoala si intru pe net la 12:30 plec la scoala vin la 18:00 doar lunea la 19:00 si vinerea la 17:00 a si la scoala prin ore vorbesc cu colegele de prin imprejurimi si in pauza stau in baie sa nu imi iau mozol de la baieti (iarna) si primavara iesim afara si ne udam cu sticle si dupa dirigu ma copii ma de ce imi faceti viata un cosmar... bla bla bla dupa vin acasa intru pe pc si dupa pe la 23:00 ma uit la tv temele le fac la scoala

| Angyclon a răspuns:

Hmmm...thinking
Program, pai nu-i greu. Sa vedem

Ceasul imi suna pe la 7:00 si pana la 8:00 tot il aman, apoi in 20 de minute sunt gata dar nu papa, si in cele 20 de min intra si cat ma contrazic cu mama ca nu am timp sa mananc si imi tot aduce macare. la 8:30 trebuie` sa fiu la scoala, ajung la 8:35, niciodata nu intarziilaughing
pe la scoala ma plictisesc la chimie, istorie, CC, religie, latina.
Tre` sa o suport pe diriga comunista la tehnologie si dirigentie.
Scriu de ma doare mana la biologie si istorie, CC.
Ii urmaresc pe profi cum fac sport la sport si desen.
Mor de frica si ma distraz in acelasi timp la engleza si franceza.
Tin mana ridicata toata ora la mate si fizica iar la rom mai incerc cate un raspuns. In rest distractie pe la ore.
Prin pauze cant din voce cu Alex care e cu chitaralaughing sau ma invart pe langa un baiat pe care il plac mult, cateodata mai primesc cate un sarut:X:X. Daca nu stau pernuta la lapte gros sau juc carti cu colega mea de banca. In rest eu si cea mai buna prietena a mea(colega de banca) scriem foi intregi de palavrageala in ore ca sa nu ne auda profii. testele sunt mortale.
Dupa scoala mai stau vreo 15 minute cu fetele la palavre si daca am bani ma duc cu Cleo(prietena mea cea mai buna si colega de banca) la AD si cumparam tot felul de rontaiturilaughing
Ajung acasa si ma indoapa mama cu 10000 de feluri de mancare la o masa, apoi merg la terapie (pentru imunitate).
Ajung acasa pe la 15:00 si ma asez la calculator sau o sun pe Cleo sa vedem ce facem in ziua respectiva. De obicei jucam remi la ea acasa, stam la mine la calculator sau iesim pe afara sa jucam "parola si voley"(asta in zilele de vara, sa ne dam pe derdelus(asta in zilele de iarna) sau sa ne holbam la baieti draguti:X:X. daca nu iesim la cofetarie, inot, patinoar sau biblioteca, sau pur si simplu ne plimbam.
Pe la 20:00 ajung pe acasa. Stau vreo 30 min sa imi faca morala parintii si apoi ma duc in camera si observ cela 15 apeluri nepreluate de la Cleo si Alex, vreo 6 sms-uri si 2-3 mesaje vocale, pentru ca eu nu stiu sa imi iau telefonul cu mine cand ma cearta parintii. Apoi mai intru pe net si stau pe youtube, TPU, animezup, HKO, Miss Bimbo, Facebook, Prizee, StiriTwilight si ce mai gasesc interesant. Pe la 21:00 verific daca am vreo tema si daca da pana pe la 23:00 imi fac tema. Inchid calcu` si ma bag in pat dupa ce stau vreo ora in baie sa ma holbez la minelaughing. pe la 1:00 deschid pe Animax si ma holbez la animeuri sau pe U. De obicei adorm cu TV-ul aprins sau ma culc pe la 2:00 cu castile in urechi.
cam asta e programul meu in generaltongue

| shadovv a răspuns:

Nu am un program fix. Sunt pentru diversitate si spontaneitate.

| Cassandra a răspuns:

Pfoaaa...am un program foarte incarcat:-ss

dimineata ma trezesc...

merg la scoala

ma plictisesc pe acolo

de la scoala merg cu colegii la plimbare... ajung acasa dupa vreo jumate de ora

imi plimb cainele

ma cert cu maicamea,

stau pe calculator

fac si teme intr-un sfarsitlaughing.

ma uit la ceva film

iar ies cu potaia afara,

mut programe pana adorm,

si urmatoarea zi cam la felhee hee.