| byapiki a întrebat:

de ceva timp o persoana imi tot intra pe adresa de messenger, cum imi pot schimba parola?

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Urmeaza instructiunile de aici!
http://fan-news.net/......yahoo.html
Bafta! :)

| N3pthys a răspuns:

Intri pe mail, si deasupra unde scrie hi,(si numele tau) dai click, iti apare o lista, si dai click pe account info, acolo ti se deschide o noua pagina, te roaga sa mai bagi odata parola de la mail si iti apare o pagina noua, acolo poti sa dai change password.

| GoDliK3xOriginal a răspuns:

Ok pai iti trebuie intrebarile care le-ai setat la inceput daca le ai dai messenger jos acolo si forgot password si vezi. Daca nu le stii dar stii parola actuala mergi la pagina de schimbat parola (aia o gasesti in help foarte usor) sper ca te-am ajutat