| Joanne_1370 a întrebat:

de ceva vreme incerc sa-mi amintesc cum se numea desenul acela animat difuzat pe FOX KIDS, inaintea "pisoiului eek"...era cu doi oameni preistorici care faceau numai tampenii, unul era mai inalt si slab si celalalt era mai mic si mai gras...

Răspuns Câştigător
| AldeaDorin a răspuns:

Tunetozaurii
http://www.youtube.com/watch?v=KIOGD0BMw-0
funda
?

| Joanne_1370 explică (pentru AldeaDorin):

DADADA :X:X:X the terrible thunderlizards mersiii :*

5 răspunsuri:
| RagingZeus a răspuns:

Sincer sa fiu nu am idee despre ce vorbesti, adica despre ce desen vorbesti, dar poate acest site de desene animate vechi te-ar putea ajuta.
http://desene-vechi.blogspot.com/
Mult succes la urmarirea lor, uneori ma amuz gandindu-ma cum era sa ma uit la aceste desene, cand eram mic;), vazandu-le acum.

In legatura cu raspunsurile anterioare, nu prea cred, din moment ce si Barney e gras, ma rog, cel inalt in flinstones e fred, care e gras. Deci nu se potrivesc caracterizarile :P

| DdDdde a răspuns:

Fred si barni? pisoiul hicliv nu stiu cum se scrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The flinstones :X

| ella_1888 a răspuns:

Familia flindson...nu stiu cum se scrie deci scuzelaughing cei cu fred si barnibig grin