| iSaidNo a întrebat:

De curand am adaugat o admina pe pagina mea de facebook.Mentionez ca era o pagina de povesti.Am pus-o admina si a inceput sa imi bata apropouri cum ca daca o pun manager, ma ajuta sa cresc la like-uri.Am vorbit cu cealata admina, si am cazut de acord sa o punem. Dupa nici 10 minute, pagina nu mai era a mea, iar admina aceea ma sters de la prieteni.Am vazut ca nu a schimbat absolut nimic la pagina.Toate au ramas asa cum le-am lasat! Postarile,povestile,descrierea,tot! Nici nu stiu ce sa mai fac! Am cautat-o ca o disperata,insa nu i-am gasit profilul! Am nevoie disperata de ajutor! Daca stiti ce pot sa fac,ajutati-ma, va rog! Ma multumesc si cu un simplu sfat! Insa nu vreau reprosuri gen:"Nu trebuia sa o pui manager" sau "Nu mai ai ce face" ori,"Fa-ti alta pagina"
Va rog, orice raspuns conteaza!

Răspuns Câştigător
| IloveSoreMihalache a răspuns:

Fa-ti un cont nou de facebook si caut-o de pe Acela, sigur o vei gasi insa fa-ti cu un alt nume astfel incat sa nu te recunoasca.Roag-o sa te puna manager iar atunci o poti sterge tu pe ea si iti recuperezi pagina! Dupa ii spui cine esti de fapt, o blochezi imediat de la prieteni.Asta e doar un sfat insa tu faci cum vrei. Funda? happy

3 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Sper ca ti-ai invatat lectia...
Nu iti mai apare profilul pentru ca te-a blocat.
De recuperat doar daca ti-o da ea.

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Cate like-uri avea fosta ta pagina? Da-mi add pe facebook(numele meu este Andreea Postolache)+ mesajul :TPU

| Scheider a răspuns:

Ei bine ai facut o mare prostie dar se poate remedia.Pagina aceea este deschisa pe contul tau de facebook nu? Dece nu te uiti putin deoarece o poti bloca.