| Catalina_Diana_1905 a întrebat:

Cum sa fac sa cresc numarul de like de la pagina mea de pe facebook? Am incercat sa fac publicitate e diferite grupuri si pagini, dar nu am urmaritori si talk-uk este foarte scazut. Vreau sa o cresc si postarile sunt interesante, si povestile. Asteprlt un sfat, multumesc. Fundaa

2 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Daca nu le place, nu le place... nu-i poti forta sa placa ceva. Cu ce te ajuta pe tine niste like-uri?

| Annyya a răspuns:

Uite cateva sfaturi:
1. Posteaza zilnic lucruri interesante (statusuri, povesti). Dar ai grija sa nu postezi din 2 in 2 minute, ca nu faci multe like-uri.
2. Participa la concursurile paginilor, mai ales la cele la care primesti publicitate.
3. Fa schimb de like-uri cu alte pagini la poze/postari.pagina. Mie mi se parea ceva destul de convenabil.
4. Organizeaza concursuri.
Sper ca te-am ajutat cu ceva.

Întrebări recente