| Deeiiutsa a întrebat:

:*
Am o problema foarte grava! crying
Am facut o pagina si am muncit foarte mult la ea! sad
Si acum 2 sap am adaugat o admina care nu prea se ocupa de pagina si i-am zis ca daca nu se ocupa de pagina o sterg ca admina si ea a zis ca oricum nu vroia sa mai fie admina!
Doar ca ma sters de la admina si acum nu stiu ce sa fac! sad
Nu-mi mai apare pagina acolo la setari!
Cum as putea sa-mi recuperez pagina?
Am nevoie de ajutor urgent!
Fundita la cel mai folositor raspuns! :*

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ca sa o recuperezi nu ai ce sa faci. Fapta e facuta.Pa,pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.nu ai zis ce pagina
2.probabil feizbuc
3.dai la HELP CENTER pe facebook si rezolvi

| Deeiiutsa explică (pentru anonim_4396):

Da pagina este a mea si este de facebok.
ce pot face? sad

| IngerPazitorr a răspuns:

Pai singura solutie este sa pui oamenii sa dea doar dislike si cand va vedea ca pagina ii scade, nu ii va mai pasa de ea si tu iti faci alta;-)

| Deeiiutsa explică (pentru IngerPazitorr):

Pai acea persoana nu intra pe pagina vrea doar sa ma santajeze....pt imi da pagina inapoi