| roxanaghiuzan a întrebat:

De curand mi-am facut o comunitate pe facebook si am nevoie de admine chestia e ca nu stiu sa adaug pe cineva ca admin ma intelegeti? Daca da atunci explicati-mi cum.Mersii.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la editeaza si bagi numele de facebook al adminei, funda? happy

| roxanaghiuzan explică (pentru anonim_4396):

Scuze sunt cam grea de caplaughing

4 răspunsuri:
| cooldede38 a răspuns:

Pai intri pe pagina ta, apoi dai la editeaza pagina--gestioneaza rolurile de administratori--apoi introduci numele de facebook sau id-ul cu care se logheaza acea persoana pe faceook, apoi dai confirma si ii scrii parola de la facebook.Apo dai la vezi pagina si gata!happySper ca ai inteleshappy:*

| roxanaghiuzan explică:

Emailul sau numele de facebook?

| anonim_4396 a răspuns (pentru roxanaghiuzan):

Numele sau emailul oricare.happy