| Mirunika123 a întrebat:

Urgent, am nevoie de raspuns. Am o pagina de facebook, dar nu am avut admine si nu am admine. Dar, nu stiu de ce, nu mai pot sa intru in rola de admini, adica sa mai pun pe cineva ca admin. Va rog, Am nevoie urgent de raspuns. FUNDA MARE!

2 răspunsuri:
| Mirunika123 explică:

Adica vreau sa pun o prietena care a dat like la pagina, dar nu pot sa intru deloc.

| Adinuush a răspuns:

Poi daca nu poti sa pui adminul/admina pentru ca nu iti arata atunci cand scrii numele trebuie ca acea persoana sa te aibe in lista de prieteni si sa fii dat like la pagina ta big grin
Funda? happy BaftA! :*