| biank98 a întrebat:

De pe ce site pot descarca melodia "Titanic" de Celine Dion?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Izaaaaq a răspuns:

Filehostbatting eyelashes

| BBEgirl a răspuns:

Pai poti sa o gasesti pe www.fisierulmeu.ro sau daca o vrei de tip ringtone pe www.gallery.mobile9.com

| Ea_1881 a răspuns:

Trilulilu

| stefi9325 a răspuns:

Melodia se numeste my heart will go on si este melodia de fundal de la titanic, ia-o de youtube or trilulilu

| eSc a răspuns:

Fisierul meu.ro

Funda?

| AlexHutu a răspuns:

Melodie se numeste 'My Heart Will Go On' si a fost soundtrack-ul filmului Titanic. Iti trebuie un program ca si YouTube Downloader ca sa o descarci de pe YouTube happy