| bxxt a întrebat:

Va place melodia celine dion -titanic(cred ca asa se numeste)? eu o ador!

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

E veche dar plina de pasiune si inspira durere si dor...eu una o iubesc, desi nu prea ask muzica de acest gen happy

| AshuraElric a răspuns:

Da, măh!rolling on the floorCui nu i-ar place o melodie cantata de Celin Dionbatting eyelashesmie mi se pare frumoasa si "Pour que tu m´aime encore"(cred ca asta era titlul...franceza asta)rolling on the floor

| stick a răspuns:

Buna, numele piesei este"My heart will go on", e super, doar ca e cam vechehappy dar e buna, pa pa!

| LoveToHate a răspuns:

Si eu o ador:X e superba

dar se numeste my heart will go on :x
http://www.youtube.com/watch?v=zmbw8OycJrE

E superba mereu ma face sa plang cand o ascult!:X:X

E superba!:X

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Si eu o ador, e cam tristasad

| Angelina01 a răspuns:

Da imi place, dar se numeste my hart will go on