| paul_3769 a întrebat:

deci as vrea sa-mi iau inca un joc(am un ps3 si am uncharted si gran turismo 5) si nu stiu care sa-l iau...as vrea cv gen darksiders sau god of war care imi recomandati? sau dati-mi altul care vi se pare fain. FUNDAAAA PT RASPUNSUL CEL MAI BUN SI CEL MAI BINE ARGUMENTAT!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hitman absolution dar trebuie sa astepti pana in 20 noiembrie 2012, merita sa stii si va avea 47 misiuni. http://www.youtube.com/watch?v=EcJhijTI1Ps&feature=relmfu sa imi dai id tau de mes daca ti-l cumperi ca asa vom juca online in cooperativa sau toti deodata.

| cosmin409 a răspuns:

Eu as spune assasi`n creed 2
s-au
tekken tag tournament 2

| Melnic_Radu_1998 a răspuns:

God of war ascension! Foarte Freakin' awesome! Merita cumparat!